Заходи

KIMAF 2002

KIMAF 2002

15 / 10 / 2002  – 24 / 10 / 2002

Київ

Третій Київський Міжнародний Фестиваль Медіа-Мистецтва. Темою KIMAF 2002 обрана аудіовізуальність - та прикмета культури сьогодення, яка не тільки визначає вигляд мистецтва початку третього тисячоліття, а й у багатьох аспектах детермінує спосіб сприйняття людиною оточуючого світу. Фестиваль представив різноманітні за формою та медіями проекти, пов'язані з творчим синтезом цифрового та електронного звуку та образу: інтерактивні проекти, аудіоінсталяції, цифрове відео, відеокліпи, аудіоперформанси, концерти, виступи діджеїв та віджеїв.

 

Нова риса  KIMAF 2002 - використання більш гнучкої та мобільної фестивальної моделі. На відміну від попередніх випусків, центром фестивалю не стала велика виставка.  KIMAF 2002 був мережею рівноправних подій по всьому місті.

 

Це одна особливість  KIMAF 2002 - велика частка українських проектів у програмі.

Місце проведення:

Галерея ЦСМ, Будинок кіно, Галерея «РА», Музей «Київська фортеця», Галерея М. Гельмана - Київ, Галерея «Аліпій», Галерея «Дім Миколи», ЦСМ «Совіарт», Арт-центр на Костьольній, Блюз-клуб Buddy Guy, Українська академія образотворчого мистецтва та архітектур

Організатори

Куратори та засновники: Наталія Манжалій, Катерина Стукалова
Представлені твори:

Згадка у публікаціях: